Stowarzyszenie Urodzonych w Sopocie “TOPOS” zaprasza na spotkanie w dniu  11 sierpnia 2018 r. w godz. 16.00 – 20.00 w ogrodzie Muzeum Sopotu przy
ulicy Księcia Józefa Poniatowskiego 8.
Starając się o dotacje chcemy zapewnić członkom Stowarzyszenia karty Urodzonych w Sopocie darmowe przekąski, owoce oraz napoje – szwedzki  stół.
Impreza odbywać się będzie pod gołym niebem, zadaszona jedynie parasolami Osoby urodzone w Sopocie a nie będące członkami Stowarzyszenia (nie obejmuje ich dotacja), w celu uczestnictwa w spotkaniu zobowiązane będą do uiszczenia kwoty w wysokości 10,-zł a osoby towarzyszące (nie urodzone w Sopocie) – 10 zł, przy wejściu na
imprezę.
Prosimy o wzięcie pod uwagę terminu spotkania i specyficznego miejsca. W związku z tym sugerujemy aby nie przyjeżdżać autem.
Jako Stowarzyszenie chcielibyśmy zostawić w Muzeum Sopotu Księgę Pamiątkową z naszego pierwszego spotkania. Jeżeli ktoś z Państw a oprócz wpisu chciałby w kleić jakieś pamiątkowe zdjęcie -prosimy o zabranie go ze sobą.Na terenie ogrodu znajduje się restauracja, w której będzie można nabyć napoje akcyzowe oraz specjalnie przygotowanego na te okazje grilla.