Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami do odwiedzenia Muzeum Sopotu w dniu 1 czerwca w godzinach 12.00-15.00, by wspólnie świętować jeden z ważniejszych dni w roku – Dzień Dziecka. Z tej okazji, w pięknej scenerii ogrodu Muzeum Sopotu, odbędzie się festyn rodzinny.

W programie przewidziano wiele kreatywnych zabaw i twórczych atrakcji.

Plan festynu:

• godz. 12.00 – rozpoczęcie pikniku,
  • godz. 12.30-13.30 – koncert dla dzieci w wykonaniu zespołu „Mama Go Quartet”,
  • godz. 13.30-15.00 – warsztaty plastyczne „Ubierz misia Paddingtona”. W tym roku tematem wiodącym literackiego Sopotu będzie literatura brytyjska i dlatego wybraliśmy naszego ulubiona bohatera z brytyjskiej bajki dobrze znanego każdemu dziecku – misia Paddingtona.

W czasie festynu będzie można również wziąć udział w zabawach podwórkowych. Na dzieci czekać będą skakanki, dmuchane kule, bańki mydlane. Będzie również malowanie twarzy przez utalentowaną Wioletę Rondo oraz zdrowy owocowy poczęstunek i pyszne słodkości.

Zapraszamy do ogrodu Muzeum Sopotu od godz. 12.00. Wstęp wolny.