Ładowanie Wydarzenia
Zapraszamy na zajęcia jogi w klimatycznym otoczeniu zabytkowego ogrodu Muzeum Sopotu. Pierwsze startują już we wtorek 15.06. o godz. 10.00.
Praktyka oparta będzie na pracy z ciałem i umysłem. Na poziomie ciała szczególną uwagę poświęcimy wzmacnianiu, rozciąganiu i jego regeneracji. W czasie praktyki asan uwalniamy skumulowane napięcia i stres, które przez lata nagromadziły się w naszym ciele. Z czasem asany precyzyjnie dostosowują nasz system nerwowy sprawiając, że nasze zmysły stają się uważne i przenikliwe. Na poziomie umysłu zadbamy o poprawę koncentracji, otwieraniu się na uważność i osadzaniu go w ciszy.
Zajęcia poprowadzi Monika Ziółek – pasjonatka z 15-letnią praktyką własną popartą Międzynarodowym Certyfikatem Nauczycielskim Jogi Integralnej (IIYI), która na co dzień tworzy własne studio jogi KO’HAM JOGA w Sopocie. Jej styl nauczania inspirowany jest wieloma odmianami i tradycjami Hatha Jogi.
Zajęcia odbywać się będą od czerwca do września w każdy wtorek i czwartek w godz. 10.00-11.00. Wstęp po uiszczeniu opłaty w wysokości 5 zł. w kasie Muzeum Sopotu. Liczba miejsc na każdy warsztat: 20.
Zapraszamy!

Zapraszamy do podzielenia się tą historią!