Ładowanie Wydarzenia
Miasto Sopot, Bałtycka Agencja Artystyczna BART, Biblioteka Sopocka oraz Muzeum Sopotu zapraszają na Rodzinne poranki z Mewą Sopocianką na Mamuszki 14. Pierwsze spotkanie w niedzielę, 18 lutego, o godzinie 11.00.
Cykl spotkań najmłodszych sopocian i ich opiekunów z Mewą Sopocianką – główną bohaterką książki pod tym samym tytułem, autorstwa Pani Juny Jang z ilustracjami Agnieszki Żelewskiej, zostanie zainaugurowany się w niedzielę, 18 lutego 2024 r. Na pierwszym spotkaniu, które rozpocznie się o godzinie 11.00, najmłodsi poznają Mewę Sopociankę i wezmą udział w warsztatach plastycznych z Agatą Półtorak, na których będzie można Mewę własnoręcznie wykonać. Pojawią się także goście, którzy będą wspólnie, głośno czytać książeczkę o sopockiej mewie. Na pierwszym spotkaniu m.in. Magdalena Czarzyńska-Jachim, pełniąca funkcję prezydentki Sopotu.
Cykl spotkań z Mewą Sopocianką potrwa do czerwca tego roku. Na wszystkie spotkania wstęp wolny. Na warsztaty obowiązują zapisy poprzez stronę evenea.pl: https://app.evenea.pl/event/894915-3/
Sponsorem wydarzenia jest Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Zapraszamy do podzielenia się tą historią!