Interesuje cię architektura Sopotu?
Lubisz robić zdjęcia architektury własnym telefonem lub aparatem fotograficznym?
Chcesz współtworzyć z nami wystawę w Muzeum Sopotu?
Jeśli tak, to w sobotę 21 stycznia 2023 roku w godzinach 11.00-13.00 zapraszamy Cię na spacer fotograficzny śladami Heinricha Dunkela. Start: Muzeum Sopotu, ul. Poniatowskiego 8.
Ze zdjęć powstałych na spacerze stworzymy prezentację multimedialną na wystawę, a najciekawsze zdjęcia wydrukujemy, powiesimy na wystawie poświęconej architektowi Heinrichowi Dunkelowi oraz umieścimy w katalogu wystawy.
Szczegóły dotyczące regulaminu oraz karty udziału pod adresem koordynatora projektu: Justyny Gibbs nr telefonu: 58 551 22 66 oraz na adres mailowy: justyna.gibbs@muzeumsopotu.pl
Jeśli nie możesz uczestniczyć w warsztatach, a chciałbyś zaprezentować swoje zdjęcia na wystawie prosimy o kontakt mailowy na podany powyżej adres.
Fot. zbiory prywatne.