Zapraszamy do udziału w koncertach w ramach cyklu “SWINGUJĄCE 3-miasto”. Wstęp bezpłatny. Obowiązują zapisy przez stronę evenea.pl, lub pod numerem telefonu 58 5512266.
SWINGUJĄCE 3-miasto jest realizowanym po raz piąty, dorocznym cyklem letnich koncertów jazzowych organizowanych przez Muzeum Sopotu. Celem tego przedsięwzięcia jest promowanie twórczości młodych muzyków jazzowych działających na Wybrzeżu, oraz zachęcenie publiczności do odkrywania tego gatunku muzyki.
Koncerty odbywają się w urokliwych okolicznościach przyrody zabytkowego ogrodu Muzeum Sopotu. Wstęp bezpłatny.
Pierwszy koncert odbędzie się w czwartek 17 czerwca o godz. 18.00. Przed Państwem wystąpi Gdynia Improvisers Orchestra p/d Marcina Bożka. To niezwykle energetyczny, barwny kilkunastoosobowy band improwizujących muzyków, których zbiorowa dźwiękowa kreacja ociera się o magiczny spektakl para-teatralny.
1 lipca godz. 18.00
Tomasz Chyła Quintet – Tomasz Chyła, Emil Miszk, Krzysztof Hadrych, Konrad Żołnierek, Sławek Koryzno
15 lipca godz. 18.00
Sławek Jaskułke