Serdecznie zapraszamy na warsztaty z botaniki w naszym ogrodzie!

UWAGA! Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wcześniejsze telefoniczne lub mailowe zgłoszenie udziału do Iwony Zając we wtorki, środy i piątki w godz. 10.00–15.00 pod numerem telefonu 58 551 22 66.
Zgłoszenia można również wysyłać pod adresem: muzeumsopotuczyibawi@gmail.com

05.07 “Praca botanika”
12.07 “Rośliny secesji”
26.07 “Obrazki z roślin”
02.08 “Tajemnice starych ogrodów”
30.08 “O ochronie roślin”

Dagmara Macioch – botanik, edukator przyrodniczy, członek Polskiego Towarzystwa Botanicznego i Polskiego Towarzystwa Dendrologicznego. Od dzieciństwa związana z Ogrodem Botanicznym w Gołubiu. Absolwentka Wydziału Biologii, Katedry Ekologii Roślin Uniwersytetu Gdańskiego.Słuchacz studiów podyplomowych „Ochrona i konserwacja zabytkowych
założeń ogrodowych” na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury SGGW w Warszawie. Od 1996r. mieszka w Sopocie i związana jest z Trójmiejskim środowiskiem przyrodników. Autorka książki „Pomniki Przyrody Gdyni”.