W ramach wydarzeń towarzyszących wystawie “Sopot na walizkach. Historia Sopockich Zakładów Wyrobów Galanteryjnych Sopotplast” zapraszamy dzieci i rodziców do udziału w warsztatach ekologicznych Fundacji dla Edukacji Ekologicznej pt.”Zajęcia stolarskie”. Warsztaty odbędą się 5 czerwca o godz. 12.00 w Muzeum Sopotu.
Pachnące drewno z recyklingu, młotek, wiertarka, śrubokręt i głowa pełna marzeń. Podczas zajęć dzieci samodzielnie tworzą zabawki z drewna. Każdy element przyrody daje nieskończoną ilość możliwości odczytania, użycia i nazwania. Każdy wyjdzie z własnoręcznie zrobionym autkiem, łódką, robotem czy konikiem… a może wymyślicie coś innego?
Warsztaty uczą myślenia przestrzennego wykorzystując podstawowe narzędzia stolarskie,
Warsztaty twórcze dla całych rodzin w ogrodzie Muzeum Sopotu.
Liczba miejsc ograniczona – obowiązkowe wcześniejsze zapisy.
Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: sekretariat@muzeumsopotu.pl lub telefonicznie 58 551 22 66.
Wstęp na zajęcia wolny.