Ważny Komunikat! Odwołane wydarzenia w Muzeum Sopotu.

W związku z poniższym komunikatem Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego odwołujemy zaplanowany na czwartek wykład pani Aleksandry Wysockiej, sobotnie spotkanie PTG oraz niedzielne zajęcia z cyklu “Bajarka opowiada”.

“Ważne dla naszego bezpieczeństwa❗️

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zdrowotne i w związku z zapowiedzią Pomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego niewydawania pozytywnych decyzji dotyczących imprez masowych powyżej 1000 osób, Prezydent Miasta Sopotu informuje, że nie będzie możliwe wydawanie zgód na tego rodzaju wydarzenia. Jednocześnie prezydent apeluje do organizatorów imprez, na które już wydano zgodę o rozważenie ich przełożenia bądź, jak w przypadku meczów ligowych, o rozważenie rozegrania ich bez udziału publiczności. Prezydent apeluje jednocześnie o wstrzymanie organizacji imprez masowych, także tych, w których bierze udział mniej niż 1000 osób, a jednostki miejskie zobowiązuje do powstrzymania organizacji takich imprez.

W razie pogorszenia się sytuacji epidemiologicznej i braku zrozumienia ze strony organizatorów Prezydent Miasta Sopotu rozważy w porozumieniu z Wojewodą Pomorskim i SANEPID-em podjęcie decyzji co do ewentualnego odwołania tych imprez, na które wydana została już zgoda.”

By |2020-03-11T10:31:47+01:0010 marca, 2020|Kategorie: Komunikaty|0 komentarzy

Zapraszamy do podzielenia się tą historią!

O autorze:

Przejdź do góry