Uprzejmie informujemy, że w dniach 25 września – 7 października Muzeum Sopotu będzie nieczynne z powodu zmiany ekspozycji.

W tym czasie zapraszamy Państwa na następujące wydarzenia:

wtorek 3 października  godz. 17.30 – wykład Jana Daniluka „Kapitulacja Rejonu Umocnionego Hel w świetle nowych materiałów niemieckich”;

piątek 6 października  godz. 18.00 – promocja książki „Jaki koń jest, nie każdy widzi. Koń w polskiej kulturze miejskiej i wybranych tekstach piśmienniczych od antyku do współczesności”, publikacja przygotowana we współpracy z Wydziałem Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego. Podczas spotkania odbędzie się wykład dr Iwony Janickiej pt.: “Konką przez Wilno”.

sobota 7 października godz. 16.30 – Podwieczorek z książką z cyklu spotkań czytelniczych Księgarni „Ambelucja”.

W niedzielę 8 października o godz. 18.00 zapraszamy na otwarcie wystawy: „W zdrowym ciele – zdrowy duch”

150-lecie Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”