Zapraszamy w każdy wtorek i czwartek o godz. 10.00 na zajęcia jogi w klimatycznym otoczeniu zabytkowego ogrodu Muzeum Sopotu.

Praktyka oparta będzie na pracy z ciałem i umysłem. Na poziomie ciała szczególną uwagę poświęcimy wzmacnianiu, rozciąganiu i jego regeneracji. W czasie praktyki asan uwalniamy skumulowane napięcia i stres, które przez lata nagromadziły się w naszym ciele. Z czasem asany precyzyjnie dostosowują nasz system nerwowy sprawiając, że nasze zmysły stają się uważne i przenikliwe. Na poziomie umysłu zadbamy o poprawę koncentracji, otwieraniu się na uważność i osadzaniu go w ciszy.

Zajęcia poprowadzi Monika Ziółek.

Wstęp po uiszczeniu opłaty w wysokości 5 zł. w kasie Muzeum Sopotu. Liczba miejsc na każdy warsztat: 20.